خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اولین کارگاه کسب و کار دانش آموزی اردبیل برگزار شد

  

  اولین کارگاه مدیریت کسب و کار دانش آموزی در مدرسه دخترانه فرزانگان۲ اردبیل برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اردبیل، دکتر شایقی در اولین کارگاه مدیریت کسب و کار دانش آموزی اردبیل گفت: کارگاه مدیریت کسب و کار دانش­ آموزی در ۴ مدرسه اردبیل به صورت پایلوت آغاز شده است.

  رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل با تأکید بر شناسایی و بررسی نقاط ضعف و قوت این کارگاه گفت: کارگاه مدیریت کسب و کار دانش آموزی در تابستان سال جاری به صورت گسترده در سطح مدارس استان برگزار می شود.

  وی با اشاره به استقبال و حمایت استانداری اردبیل از برگزاری کارگاه های کسب و کار ویژه دانش آموزان، تصریح کرد: همکاری دانش آموزان در استای اجرای این طرح می تواند در پیشبرد اهداف بنیاد نخبگان استان موثر باشد.

  دکتر شایقی با بیان اینکه در کنار برگزاری این کارگاه بازدیدهای علمی از کارخانجات صنایع غذایی استان، آزمایشگاه های فنی و حرفه ای، انیستیتو پاستور ایران صورت خواهد گرفت، گفت: این بازدیدها نقش مهمی در ارتقای سطح علمی دانش آموزان دارد.

  وی با یادآوری اینکه نقش مدیران و معلمان مدارس استان در جهت هدایت دانش آموزان استعداد برتر به سمت تولید ایده های کاربردی در کسب و کار در جلسه توجیهی بیان شده است، بر لزوم فرهنگ سازی و اطلاع رسانی این رویداد تأکید کرد.

  رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل همچنین از برگزاری کارگاه نقش تغذیه سالم در زندگی در راستای حفظ سلامت تغذیه با حضور خانم دکتر هوشمند، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و ایجاد اتاق فکر کارآفرینی و مشاوره ویژه دانش آموزان استان در محل بنیاد نخبگان استان خبر داد.

  شایان ذکر است در ادامه دانش آموزان به بیان پرسش، تبادل نظرات و دیدگاه خود پرداختند.

   


  این مطلب تا کنون 14 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دانش ,استان ,کارگاه ,اردبیل ,آموزان ,نخبگان ,دانش آموزان ,بنیاد نخبگان ,نخبگان استان ,کارگاه مدیریتب ,دانش آموزی ,بنیاد نخبگان استان ,نخبگان استان اردبیل ,رئیس بنیاد نخبگان ,
  اولین کارگاه کسب و کار دانش آموزی اردبیل برگزار شد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر